Anna Chart Jacobsen Tłumacz

Home Curriculum Vitae Adres Kurs norweskiego Rodzaj zamówień

JĘZYK?

Przyjmuję zamówienia na tłumaczenia językowe : norweski, polski, rosyjski. Władam równieź hiszpańskim i angielskim

  Kursy norweskiego dla Polakow ...info

Kursy norweskiego dla Polaków rozpoczynają  s21 STYCZNIA 2007 o godzinie 15:15 w salkach parafialnych koscioła katolickiego ST:ANSGER  w Kristiansand.Kirtegata 3. info..

WYKSZTAŁCENIE?

Przez 2 lata studiowałam Skandynawistykę ( norweski ) na Uniwersytecie Gdańskim. Dyplom magistra zdobyłam po 5 latach studiów na Universitet w Bergen (1987-92). Posiadam rownież wykształcenie pedagogiczno-dydaktyczne z Hųgskole i Agder ( Kristiansand) 2001-2003. Zrobiłam kursy tłumacza i moje nazwisko zostało wpisane w krajowy rejestr tłumaczy UDI-IMDI ( Nasjonalt tolkeregister, Tolkeportalen ) Curriculum Vitae

STAŻ PRACY?

Przez 20 lat pracuję jako tłumacz polsko-norwesko-rosyjski na policji, u adwokatów , u lekarzy różnych specjalności, w sądzie, w szkołach, w ośrodkach dla Azylantów, dla dużych i mniejszych zakładów pracy jak na przykład  ELKEM, ALCOA AUTOMATIVE CASTING.  Miałam również zlecenia od gazet VG, NATIONEN. W roku 2001 tłumaczyłam w Gdańsku  wywiad z Lechem Wałęsą dla VG. Mieszkam w Norwegi od 1986 roku. PRAKTYKA: 20 lat jako tłumacz, 10 lat jako wykładowca norweskiego na Voksenopplęring , 4 lata jako prowadzący kursy BHP. Największe osiągnięcia zawodowe: Wywiad z Lechem Wałęsa dla VG, tłumacz w rozmowach z Gazpromem, tłumacz NOAS.  Curriculum Vitae .

CENA?

Prowadzę firmę sama , nie zatrudniam nikogo . Cena konkurencyjna , Zlecenia obliczane są godzinowo, zależne od rodzaju zamówień. Najniższa cena  300 NOK za godzinę. Tłumaczenia tekstowe – cena do uzgodnienia. Cena przejazdu samochodem dostosowana do taryf norweskich.

RODZAJ ZAMÓWIENIA?

Tłumaczenia z dojazdem na miejsce, telefoniczne, pocztowe, telefax, e-mail. Posiadam dostęp do sprzętu na video konferencję. Info..
KURSY NORWESKIEGO. Prowadzę kursy norweskiego dla Polaków mieszkających w Kristiansand i okolice ( całe Sųrlandet) info..

SPRZĘT KOMPUTEROWY/

I PROGRAMY

Biegle znam MS- Office / Word, Excel, Powerpoint, Outlook / 

Last updated: 07.01.2007 Copyright Anna Chart Jacobsen 2002  - Linking to this site is appreciated. Webmaster